Resim Sınıflarımız
Sertifikalı Resim Kursu

Sertifikalı Resim Kursu

1-TEMEL DESEN EĞİTİMİ   2-RENKLİ DESEN TEKNİKLERİ EĞİTİMİ 3-YAĞLIBOYA EĞİTİMİ 

Çocuk Grubu Resim Kursu

Çocuk Grubu Resim Kursu

Bu programda çocuklara karakalem, suluboya alıştırmaları öğretilir. Boyama yöntemleri, resimde renk çalışmaları, resimde oran orantı ve perspektif...

Lise ve Üniversite Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kursu

Lise ve Üniversite Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kursu

Lise ve üniversite yetenek sınavlarına hazırlık kursu ile resim, heykel, seramik, geleneksel Türk sanatları, moda tasarım, tekstil tasarım gibi...

Resim

Yağlı Boya

Yağlı Boya

Geleneksel ve modern yağlıboya teknikleri uygulanır. Renk bilgisi, obje, natürmort, manzara, figür, portre, soyut resim teknikleri uygulanır.

Temel Desen Eğitimi

Temel Desen Eğitimi

Temel desen eğitiminde öğrenciye oran-orantı, açık- koyu ve tonal perspektif,  kompozisyon türleri, perspektif teknikleri, ışık-gölge, çizgi-doku...

Renkli Desen Teknikleri

Renkli Desen Teknikleri

Renkli Desen Teknikleri ile lavi (mürekkep), suluboya, soft (toz) pastel, natürmort, portre, figür ve manzara türleri öğretilir.

Oğlum bir yılı aşkın süredir piyano ve gitar dersleri alıyor. Öğretmenlerini çok seviyor ve benim çocuğumla da gerçekten ilgilendiklerini söyleyebilirim. Sanat Merkeziniz harika ve kesinlikle tavsiye ederim.
Nalan Öz / Yazar
Vals Sanat Merkezi, çocukların başarılı olması için ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir: ders kitapları, günlük ödevler, planlayıcı, defterler, notalar, çok iyi ve nazik ve her an yardıma hazır bir öğretmen kadrosu. Kesinlikle tavsiye ederim.
Derya Can / Ressam
Oğlumun gitar öğretmeninin sadece öğrenmeyi eğlenceli hale getirmesi ve bilgisini paylaşması değil, aynı zamanda müziğe olan tutkusu için de minnettarım. Gitar öğrenmesi için daha iyi bir yer bulamazdım.
Mehmet Kut / Akademisyen