Hakkımızda

Vals Sanat Merkezi

Vals Sanat Merkezi yeteneği, çalışmayı ve yaratıcılığı esas alan yapısı ve herkesin bir enstrüman çalabileceği inancıyla 2012 yılı 8 Mart Dünya Kadınlar gününde kurulmuştur.

Vals Sanat Merkezi eğitim sektöründe faaliyet göstermiş tecrübeli, genç ve dinamik bir kadrodan oluşmaktadır. Türkiye’de müzik ve dans eğitimi konusunda yaşanan derin boşluğu doldurmak amacıyla kurulmuş olan kurumumuzda kaliteli bir eğitim alabilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Vals Sanat Merkezi olarak eğitim gruplarımız çocuklardan, genç ve yetişkinlere kadar birçok grup veya özel sınıflar içerisinde eğitimlerini veren profesyonel bir sanat merkeziyiz.

KEŞFEDİN – ÖĞRENİN – GELİŞTİRİN

  • Vals Sanat Merkezi Hakkımızda
  • Antalya şube

Herkes Bir Enstrüman Çalabilir!

Diğer Branşlarda olduğu gibi müzik eğitimi de disiplinli ve istikrarlı çalışma gerektirir. Yetenek ancak bu ikisi olduğu sürece gelişir. Bununla ilgili olarak müzik ve ritim kulağı olmayan bir kişinin bu eksikliğini kulak eğitimiyle tamamlamak mümkündür. Hatta hiç müzik kulağı olmayan kişiye bu eğitim ile müzik bölümü kazandırmak mümkündür. Dolayısıyla müziğe, dansa veya diğer branşlara yeteneği yok tabiri yanlış bir tabirdir. İnsan isterse disiplinli, istikrarlı çalışarak ve severek bir işi yaparsa o alanda uzmanlaşır ve yeteneği gelişir. Bu bağlamda;

HERKES BİR ENSTRÜMAN ÇALABİLİR VE

PROFESYONEL ANLAMDA DANS EDEBİLİR.

KURUCU MÜDÜR

Alper Tunga BURHAN

VALS SANAT MERKEZİ

Piyano, keman, gitar, çello ve çeşitli enstrümanları öğreten yetenekli ve çok deneyimli eğitmenlerimiz var.
0
Öğrenciler
0
Öğretmenler
0
Programlar
0
Ödüller