Yan Flüt Kursu

Yan flüt derslerimiz Konservatuar ve müzik bölümü mezunu  hocalar tarafından verilmektedir.Hobi amaçlı ya da akademik amaçlı öğrenmek isteyenlere farklı metodlarla en kısa sürede öğretmeye yönelik bir sistem geliştirmiştir.Ancak her iki seçenektede tekniğiyle ve notasıyla yan öğretilmektedir.Bu sebeple özellikle hobi amacıyla öğrenmek isteyen her yaşta kursiyerimize çok kısa sürelerde nota ile şarkı çalmayı öğretip konserlere çıkarmaktayız.Ayrıca ileri düzeye gelmiş olan kursiyerlerimize okulumuzda asistanlık seviyesine yükseltip hobi olarak başladığı bu işten kazanç elde etme fırsatını da sunmaktayız.

Yan flüt derslerini diğer enstrumanlarda olduğu gibi günlük olarak tekrar etmek gerekmektedir.Aksi halde çok fazla ilerleme göstermeyecektir.Tüm enstrumanlarda verilen ödevleri 2 -3 günde bir 3-4 saat tekrar etmek yerine günlük olarak en az yarım saat tekrar etmek daha doğrudur.


Yan Flüt eğitimi için ideal başlangıç yaşı ise 11 dir.Şunu unutmayalım ki hiçbir enstrumanın üst yaş sınırı yoktur.Enstruman çalmaya karar vermiş müziği seven herkes enstrumanı mutlaka çalabilmektedir.

Kursa başlayacak olan öğrencilerimize alacakları yan flüt  indirimli olarak temin edilecektir.

                                       

Anahtar Kelimeler :
yan flüt dersi antalya
Usta Öğretici Olmak ve Kurumlarda Eğitim Vermek için Kayıtlarımız Başlamıştır

7. YIL KONSERİMİZ

TEKNE TURU VE BALIK AVI ETKİNLİKLERİMİZ BAŞLIYOR

MERKEZ:

Tel:
0 242 - 230 26 22 - Adres: Öğretmenevleri Mh. Atatürk Bulv. Efeoğlu Apt. No:68 Kat:4 D:12 ( Vatan Bilgisayar Kavşağı- Sedir Restaurant Yanı ) Konyaaltı / ANTALYA