Gitar KursuKurslarımız isteğe bağlı özel olarak verilmekte ve nota eğitimiyle anlatılmaktadır.

Derslerimize alanında uzman fakülte  veya konservatuar mezunu öğretmenler girmekte ve Klasik gitar,pop gitar,flamenko gitar ve bas gitar dersi olmak üzere 4 gruptan oluşmaktadır.

Ayrıca klasik gitar,elektro gitar,akustik gitar,blues jazz gitar öğretimlerimizde bulunmaktadır.

Bununla birlikte yetiştireceğimiz  klasik gitar öğrencilerimizi  Türkiyenin en büyük klasik gitar orkestrası konserine de çıkaracağız.Ayrıca tüm gitar bölümlerinde yetişmiş olan öğrencilerimiz yıl sonu konserlerinde gösteri düzenlemektedir.

Tüm gitar kurlarını bitiren öğrencilerimiz asistanlık programlarına dahil edilip isterlerse öğretmenlik de yapabileceklerdir veya sahne alacak konuma gelebileceklerdir.Böylece hobi olarak başlanılan gitar kursunda bir süre sonra para kazanmaya da başlanılacak.

Klasik gitar eğitimi alıp üniversitelerin konservatuar,güzel sanatlar ya da müzik öğretmenliği bölümlerine hazırlanan öğrencilerimiz de istedikleri bölümlere rahatlıkla yerleşmişlerdir.Vals Sanat bu amaçla hazırlanmak isteyen öğrencilere de farklı metodlar ve yoğun ders programı vererek üniversitelere hazırlamaktadır.

Gitar eğitimine başlama yaşı minimum 6 yaştır.

Kursa başlayacak olan öğrencilerimize alacakları enstrumanlar  indirimli olarak temin edilecektir.

 
Anahtar Kelimeler :
antalya gitar dersi
Usta Öğretici Olmak ve Kurumlarda Eğitim Vermek için Kayıtlarımız Başlamıştır

7. YIL KONSERİMİZ

TEKNE TURU VE BALIK AVI ETKİNLİKLERİMİZ BAŞLIYOR

MERKEZ:

Tel:
0 242 - 230 26 22 - Adres: Öğretmenevleri Mh. Atatürk Bulv. Efeoğlu Apt. No:68 Kat:4 D:12 ( Vatan Bilgisayar Kavşağı- Sedir Restaurant Yanı ) Konyaaltı / ANTALYA