Etkinlikler

Vals Sanat ailesi olarak 04.03.2017 Cumartesi günü saat 20:00'de Devlet Opera ve Balesi'nde gerçekleşecek olan KUĞU GÖLÜ BALESİNE öğrencilerimiz ve velilerimizle birlikte gidiyoruz!
06-04-2017

BİLETİNİZİ BİLETİVA RESMİ WEB SİTESİNDEN VEYA HAŞİM İŞCAN KÜLTÜR MERKEZİ GİŞESİNDEN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ.
BİLET FİYATLARI 10-30 TL arasındadır.
Haşim İşcan Kültür Merkezi Gişe Tel: 0242 -244 24 41
http://www.biletiva.com/
ADRES:HAŞİM İŞCAN KÜLTÜR MERKEZİ

KONU:Genç kızlar ormanda dolaşmaktadır. Esrarengiz gölün büyücüsü Rothbart, genç kızları görüp, onları kuğu şekline sokar.

Açıklama:
• Bakanlığımız ve bağlı kuruluşlarında çalışan personel eş ve çocukları, emekliler, öğrenciler temsillerimizde %50 indirimden yararlanabilirler.
• Gaziler ile şehit ve gazilerin eş ve çocukları, bedensel engelliler ve 2022 sayılı " 65 yaşını doldurmuş, Muhtaç, Güçsüz ve kimsesiz T.C. Vatandaşlarına Aylık Bağlanması Hakkında Kanun " kapsamındaki kişiler, gişeden yer numarası almak kaydı ile temsilleri ücretsiz izleyebilirler.
• 7 yaşından küçük izleyicilerimiz matine ve çocuk temsilleri dışındaki temsillere alınmamaktadır.
• Temsilden en az 15 dakika önce gelmenizi, temsil başladıktan sonra ve temsil sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı,salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, temsil sırasında fotoğraf ve filim çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.

ETKİNLİKLER
Usta Öğretici Olmak ve Kurumlarda Eğitim Vermek için Kayıtlarımız Başlamıştır

7. YIL KONSERİMİZ

TEKNE TURU VE BALIK AVI ETKİNLİKLERİMİZ BAŞLIYOR

MERKEZ:

Tel:
0 242 - 230 26 22 - Adres: Öğretmenevleri Mh. Atatürk Bulv. Efeoğlu Apt. No:68 Kat:4 D:12 ( Vatan Bilgisayar Kavşağı- Sedir Restaurant Yanı ) Konyaaltı / ANTALYA