Piyano Kursu
Kursumuzda Piyano derslerine giren öğretmenlerimiz konservatuarın piyano bölümü mezunu alanında uzun yıllar çalışmış ve aynı zamanda hem çalıp hemde iyi bir öğretmen vasfını kazanmış öğretmenlerden oluşmaktadır.

Yaş,algısal farklılık vb sebepler nedeniyle piyano kursuna başlayacak olan öğrencilerimizin ders programları öğrenciye ve öğretmene uygun olan ortak ders saatleri belirlenerek özel olarak derslere başlanmaktadır. 

Piyano derslerimizde tüm dünyada yaygın olarak kullanılan metdolar kullanılmakta olup her yaşa uygun olarak gösterilmektedir.Okul öncesi çocuklarımıza renklerle ve şekillerle gösterilen özel eğitim metodlarıyla anlatılarak piyano dersini eğlenceye çevirmekte ve piyanoyu daha kısa sürede öğretebilmektedir. 

Piyano derslerimiz konservatuarın piyano ana sanat dalından mezun ve yüksek lisans yapmış,formasyonu olan ve aynı zamanda iyi bir öğretici vasfını kazanmış ve bu alanda kendini yetiştirmiş öğretmenler tarafından verilmektedir.

Piyano derslerine giren
farklı yaş gruplarına göre 2 öğretmenimiz bulunmaktadır.Anaokulu seviyesinde  ilköğretim seviyesinde olmak üzere ayrılmaktadır.

Piyano kursuna başlama yaşı uzmanlar tarafından 4 yaş olarak belirtilmektedir.

Kursa başlayacak olan öğrencilerimize alacakları piyano indirimli olarak temin edilecektir.                                      


 

Anahtar Kelimeler :
antalya piyano dersi
Usta Öğretici Olmak ve Kurumlarda Eğitim Vermek için Kayıtlarımız Başlamıştır

7. YIL KONSERİMİZ

TEKNE TURU VE BALIK AVI ETKİNLİKLERİMİZ BAŞLIYOR

MERKEZ:

Tel:
0 242 - 230 26 22 - Adres: Öğretmenevleri Mh. Atatürk Bulv. Efeoğlu Apt. No:68 Kat:4 D:12 ( Vatan Bilgisayar Kavşağı- Sedir Restaurant Yanı ) Konyaaltı / ANTALYA